Co je nového

Obsah a produkty

co je nového na wingmakers.com


watsnew buk1Sebrané Spisy Tvůrců Křídel svazek 1

Svrchované Sjednocení je re-koncipovaný termín pro lidskou duši během éry průzračnosti a expanze… což je éra, jejíhož pobřeží jsme se právě dotkli. Ty nástroje, mentální modely a metody, jež pocházejí z předchozího věku, již prostě nejsou aktuální, stejně jako počítadlo není aktuální ve věku počítačů.

- James

Se 736 plnobarevnými stranami se jedná o překrásný svazek, který každý duchovní student bude chtít mít ve své knihovně. Je to mistrovská sbírka materiálů WingMakers, jež jsou pečlivě prozkoumány a jež obsahují podrobné úvody od Johna Bergese spolu s novým obsahem, který nebyl dříve nikde publikován.

Pan Berges čerpal ze své čtyřicetileté zkušenosti studia ezoterických prací, když poskytl své kurátorství materiálům Tvůrců Křídel. Tím je učinil přístupnější všem čtenářům. Tato kniha obsahuje všechna tištěná díla (včetně maleb a poezie). Malému týmu nadšenců trvala její produkce tři roky.

 

 

wats new buk2

Skladatel počasí - fyzická kniha

Skladatel počasí je Jamesova poslední duchovní novela. Tato novela následuje po knize Quantusum a zabývá se velice odlišným tématem a typem hrdinů. Ze všech Jamesových knih je tato snad nejdynamičtější a nejnapínavější. V prostředí města Mashhad v Iránu, dvacet let v naší budoucnosti, se mladý chlapec stává nejhledanějším majetkem jak jeho kmene Baluchianů, tak mocných nové světové vlády.

Je to dobrodružný příběh, který tě překvapí mnoha svými obraty a zápletkami. James do celého příběhu vetknul jemné, avšak mocné duchovní vhledy.

James hovoří o Skladateli počasí ve svém Rozhovoru z dubna 2013.

Skladatel počasí je také k dispozici jako e-kniha na www.Sumbola.com.