Komnata 10

Music-Chamber-10 03Music-Chamber-10 05
Projekt Ancient Arrow

Hudba komnaty 10 ve své kompozici splétá vzory a zvuky ze všech koutů planety - geograficky i historicky - do univerzální hymny Navigátora Celistvosti. Je to komplexní zaranžování kompozic, které povedou tvé vědomí do říše jednoty, ze které jsme všichni odvozeni a z níž pocházíme.

Komnata 10 je v kontextu lidského genomu analogická ke genetické struktuře lidského chromozomu 10. Tento chromozom ve velké míře reguluje v lidském nástroji pocit dobré pohody a jeho vztah k různým formám stresu - fyzickému, emočnímu a mentálnímu.

V komnatě 10 je 38 hudebních kompozic, které splývají do bezešvého plynutí. Tyto hudební “sloky” vyjadřují plynulý pohyb a multi-fasetové vyjádření Navigátora Celistvosti. Jsou to mosty, přes které můžeš cestovat mezi světy a dimenzemi. Toto není meditační hudba, jejíž účel je relaxovat tvou mysl a tělo.

Hudba komnaty 10 je navržena tak, aby vyvolala tu část tebe, která je zastíněna tvou lidskou osobností a lidskou dimenzí zkušenosti. Je to sluchový datový proud, který způsobuje rezonanci vibrace jednoty, která je skladována ve všech lidech.

Poznámka: Komnata 10 obsahuje netradiční spořič obrazovky, který lze nainstalovat na PC. Obsahuje novou hudební skladbu a poezii a umění od Tvůrců Křídel. Hudba komory 10 má téměř 35 minut.