The Ancient Arrow Project

Books-graphic 1Projekt Starobylý šíp

Napsal James Mahu

Projekt Starobylý šíp obsahuje témata stínové globální moci, přísně tajných vládních agentur, mimozemšťanů, cestování časem, vyspělých tajných technologií a vyšší formy vzdáleného vidění známé jako senzorická bi-lokace. Jako by všechny tyto prvky založené na faktech nestačily, představuje autor vysoce vyspělou, záhadnou skupinu bytostí zvanou Tvůrci Křídel.

Tvůrci Křídel jsou katalytickou silou Projektu Starobylý šíp a potenciální hrozbou tajného programu Fifteena, vůdce ACIO (Advance Contact Intelligence Organization - Organizace pro kontakt s vyspělými civilizacemi) a jeho tajného výzkumného týmu - Labyrint týmu. Když studenti objeví podivný artefakt pohřbený v poušti Jihozápadu, jen sotva předpokládají, že to Labyrint tým dovede k úžasné podzemní kryptě s interaktivními kulturními starožitnostmi - a spoustě záhadných otázek týkajících se toho, jak se tam dostaly, kdo je tam dal a jaký je jejich význam.

Autor James Mahu vytvořil v Projektu Starobylý šíp úžasnou tapisérii. Spojuje dohromady fakta s fiktivní mytologií, jak tká příběh, který je pro následující tři generace lidstva podstatný. Spojuje mytologické prvky ACIO a záhadu Starobylého šípu dohromady s multimediálním vyjádřením filozofie, metafyziky, jazyka glyfů, poezie, hudby a maleb.

James podněcuje naši představivost a otvírá naše mysli lidské existenci, která překonává materiální svět a v závěru 21. století kulminuje do objevu Velkého Portálu a vědy multidimenzionální reality.