The Dohrman Prophecy

Books-graphic 2Dohrmanovo Proroctví

Napsal James Mahu

Hluboko v mystickém lese, skryté staletími mýtů a utajovacích technologií, ční tři monolitické kameny jako majáky přinesené na tuto planetu neznámým zdrojem. Je to nejutajovanější vlastnictví Církve a je živé tak, jak nikdo nepředpokládal. Existuje někdo, kdo ho probudí a to je tím, co se šušká v elitě, která četla nejtajnější ze všech knih - Dohrmanovo Proroctví.

To probuzení začne díky jediné cestě, ale my všichni ucítíme tu změnu.

Od autora, umělce, básníka a skladatele, který vytvořil soudobou mytologii známou jako Tvůrci Křídel, přichází nová cesta do vědomí, která je stejně provokativní a duši podněcující. Dohrmanovo proroctví je rozsáhlá novela umístěná do mystického času a mystického místa, avšak její hrdinové jsou utkáni z velmi skutečných sil, které tvarují náš svět - náboženství, vláda a hrdinští jedinci.

Jestli jsi příznivec Paula Coelja nebo Chalíla Gibrana, bude se ti líbit i poetická próza Dohrmanova proroctví. Jeho poselství transformace a lásky má vzácnou příchuť pravdy a esenci, kterou můžou nabídnout jen nejlepší práce duchovní fikce. Je to novela, ve které je všechno: láska, romantika, prudké konflikty mezi dobrem a zlem a inteligentní hrdinové, kteří definují individualismus a osobní transformaci.