Quantusum

Books-graphic 3Quantusum

Napsal James Mahu

Co kdyby ses probudil na opuštěném ostrově a nevěděl bys, jak ses tam dostal, neznal své jméno, neměl jedinou vzpomínku… Tvá snaha najít otázky na tvé nebezpečné nesnáze by tě vedla zmatenými směry… a přitom by tě tvůj osud vábil k nejmocnější události lidstva: nevyvratitelnému vědeckému objevu lidské duše - Velkému Portálu.

Quantusum je příběh starobylého plánu a moderního člověka, který koliduje do mystéria nejvyššího účelu života. A těch bytostí, které sledují, čekají a kladou své pasti, protože si přejí, aby tento plán selhal.

Quantusum je novela založená na mýtu. Je mocným, strhujícím příběhem, stejně jako v sobě obsahuje filozofický podtext. Novela míchá milostný příběh, bohaté psychologické drama, výsledky nových lékařských objevů a hlukobý filozofický objev do strhujícího mistrovského díla. Quantusum je současně výzvou i odměnou a jistě tě přitáhne do fantastické mnoha-úrovňové říše, kterou budeš moci zažívat jako svou vlastní.

James použil vyprávění v první osobě, čímž vtahuje čtenáře do světa mnoha dimenzí a my se poprvé dozvídáme tajemnou podstatu toho, jak bude objeven Velký Portál a jak funguje. Vidíme, jak síly, které jsou u moci, tomuto nejdůležitějšímu objevu lidstva odporují.

Je to nejlepší magický realismus!