Collected Works of the WingMakers Volume II

Books-graphic 5Sebrané spisy WingMakers, svazek II

Napsal James Mahu, editoval John Berges 

Záměrem shromáždění všech písemností do jednoho dokumentu je poskytnout jediný zdroj pro čtení, studování a křížové odkazování napříč obrovským množstvím informací, které jsou obsaženy v oddělených dokumentech. Tyto Sebrané Spisy Tvůrců Křídel tak můžou být čteny v jakékoliv potřebné hloubce.

Neexistuje žádné specifické pořadí, ve kterém by materiály měly být čteny. Idea je umožnit, aby tě tvůj vnitřní hlas vedl a jestliže se objeví otázky, můžeš vyhledat ve sbírce dotyčná témata, která můžou zvýšit tvé pochopení. Například když čteš o Velkém Portálu a chceš zjistit, co dalšího o tom James napsal, můžeš provést vyhledání a objevit další dokumenty týkající se Velkého Portálu.

Vyspělý a moudrý “hlas” Johna Bergese poskytuje komentáře a spojitosti ke všem materiálům Tvůrců Křídel a opravdu pomáhá čtenáři pochopit, jak všechny ty části příběhu Tvůrců Křídel spolu mocně a smysluplně souvisí.

Jak to často bývá s materiály, jako jsou tyto, které poskytují rozsáhlé kosmologické pohledy, čtenáři se můžou zaseknout na malých detailech, které nedávají smysl jejich levé mozkové hemisféře, logickému aspektu mysli. V takových případech pomůže, když se odevzdá to, co v daném okamžiku nedává smysl, a prostě se pokračuje v absorbování celého konceptu. Často detaily zapadnou do většího schématu, když naše pochopení dozraje.