Rozhovory s Nerudou

Příběh na pozadí Tvůrců Křídel. Skutečnost Velkého Portálu. Všechno mezi tím.

Rozhovory s Nerudou na wingmakers.com

Neruda-Interviews 1

Pravý záměr pátého rozhovoru není vědecká definice Hologramu Klamu, ale spíše to, jak se můžeme osvobodit z jeho všudypřítomné a iluzorní přítomnosti. V tomto rozhovoru je podrobně popsán proces Svrchovaného Sjednocování, ale musíš číst pozorně, abys ho slyšel a pochopil. Tento proces je ústředním tématem pátého rozhovoru. Jakoukoliv filosofickou perspektivu chceš připojit k této informaci, měj na paměti, že je sdílena s duchem jednoty a rovnosti a že proces Svrchovaného Sjednocování je rozhodně zážitková praktika.

- James
Výňatek z Úvodu
k Pátému rozhovoru s Dr. Jamissonem Nerudou

Pět rozhovorů s Dr. Jamissonem Nerudou je rozšířením novely Projekt Starobylý Šíp. První tři rozhovory jsou obsaženy na disku Prvotní Zdroj, čtvrtý rozhovor byl publikován v listopadu 2002 - asi rok poté, co byl publikován disk, a pátý rozhovor byl publikován v dubnu 2014.

Rámec těchto rozhovorů je, že Dr. Neruda sběhl z ACIO (Advance Contact Intelligence Organization - Organizace pro kontakt s vyspělými inteligencemi), protože jeho jedinečné spojení s Tvůrci Křídel ho přesvědčilo, že oni drží klíče, týkající se schopnosti lidstva dosáhnout Velkého Portálu - nevyvratitelného vědeckého důkazu lidské duše. Jeho sběhnutí z ACIO ho nakonec přivedlo k novinářce, kterou kontaktoval, aby ji odvyprávěl svůj příběh a dostal ho tak do médií.

V každém z pěti rozhovorů s Nerudou je Dr. Neruda dotazován novinářkou jménem Sarah. Sarah dovedně odhaluje podrobnosti o ACIO, jaké to je pracovat pro tuto tajnou organizaci, jejímž záměrem je reverzní inženýrství opravených mimozemských technologií. Ale pak, v pátém rozhovoru, který je poslední, se přihodí mocný obrat - je odhalen hologram klamu (reality).

Po dobu asi 15 let byl pátý rozhovor zadržován z důvodů, které nikdy nebyly sděleny, ačkoliv mnoho lidí se ptalo na jejich povahu. James naznačil, že obsah pátého rozhovoru je radikální a bude publikován, až přijde správný čas. Těchto pět rozhovorů představuje důležitou součást materiálů Tvůrců Křídel, co se týká definování programu transferu technologií, tajných vládních skupin, hologramu klamu a co je snad ze všeho nejdůležitější - procesu Svrchovaného Sjednocování a pravého významu Velkého Portálu.

Rozhovory jsou k dispozici dole na stránce ve formátu Adobe PDF nebo se dají celé přečíst níže na stránce. Co se týká pátého rozhovoru, je doporučeno jeho stažení ve formátu PDF, kde je i s celým úvodem. Příloha pak obsahuje diagramy a instrukce ke Kvantové pauze. To pomáhá pochopení procesu Svrchovaného Sjednocování a jeho praktikování.


5. rozhovor s Dr. Nerudou (NOVÉ)

Neruda-Interviews 5Pátý rozhovor s Dr. Jamissonem Nerudou odhaluje základní podvod, který ovlivňuje lidstvo ve všech dimenzích života. Tímto podvodem je, že naše tří dimenzionální realita a lidské vědomí byly naprogramovány tak, aby byly vnímány jako skutečné, přestože nejsou.

Zapsala Sarah

zapsala Sarah Následující sezení jsem nahrála s Dr. Nerudou 2. ledna 1998. Poskytl mi svolení nahrát jeho odpovědi na mé otázky. Toto je přepis tohoto sezení. Je to jeden z pětice případů, kdy jsem mohla nahrát naší konverzaci. Přepisy jsem zachovala přesně tak, jak se staly. Snažila jsem se co nejvíc použít přesně slova, frázování a gramatiku používanou Dr. Nerudou.

Poznámka vydavatele: Tento rozhovor (číslo pět) nebyl zveřejněn až do března 2014. Důvod vychází z načasování Dr. Nerudou; konkrétní důvody tohoto načasování nebyly sděleny.

1. rozhovor s Dr. Nerudou

Zapsala Sarah

To, co následuje, je záznam ze schůzky s Dr. Nerudou, který jsem nahrála 27. prosince 1997. Dal mi svolení pořídit záznam jeho odpovědí na mé otázky. Toto je první z pěti rozhovorů, které jsem mohla nahrát předtím, než zmizel. Zachovala jsem tyto zápisy přesně tak, jak proběhly. Neudělala jsem žádnou editaci a snažila jsem se, jak jen to šlo, použít přesně stejná slova a gramatiku, kterou používal i Dr. Neruda..

2. rozhovor s Dr. Nerudou

Zapsala Sarah

To, co následuje, je záznam ze schůzky s Dr. Nerudou, který jsem nahrála 28. prosince 1997. Dal mi svolení pořídit záznam jeho odpovědí na mé otázky. Toto je přepis záznamu. Bylo to jedno z pěti setkání, při kterých jsem mohla nahrávat naši konverzaci. Zachovala jsem tyto zápisy přesně tak, jak proběhly. Neudělala jsem žádnou editaci a snažila jsem se, jak jen to šlo, použít přesně stejná slova a gramatiku, kterou používal i Dr. Neruda. (Než začnete číst tento rozhovor, doporučuji přečíst si nejdříve rozhovor z 27. prosince 1997.)

3. rozhovor s Dr. Nerudou

Zapsala Sarah

To, co následuje, je záznam ze schůzky s Dr. Nerudou, který jsem nahrála 30. prosince 1997. Dal mi svolení pořídit záznam jeho odpovědí na mé otázky. Toto je přepis záznamu. Bylo to jedno z pěti setkání, při kterých jsem mohla nahrávat naši konverzaci. Zachovala jsem tyto zápisy přesně tak, jak proběhly. Neudělala jsem žádnou editaci a snažila jsem se, jak jen to šlo, použít přesně stejná slova a gramatiku, kterou používal i Dr. Neruda. (Než začnete číst tento rozhovor, doporučuji přečíst si nejdříve rozhovory z 27. a 28. prosince 1997.)

4. rozhovor s Dr. Nerudou

Zapsala Sarah

To, co následuje, je záznam ze schůzky s Dr. Nerudou, který jsem nahrála 31. prosince 1997. Dal mi svolení pořídit záznam jeho odpovědí na mé otázky. Toto je přepis záznamu. Bylo to jedno z pěti setkání, při kterých jsem mohla nahrávat naši konverzaci. Zachovala jsem tyto zápisy přesně tak, jak proběhly. Neudělala jsem žádnou editaci a snažila jsem se, jak jen to šlo, použít přesně stejná slova a gramatiku, kterou používal i Dr. Neruda. (Než začnete číst tento rozhovor, doporučuji přečíst si nejdříve předchozí tři rozhovory.)