Sociální média

Alternativní zdroje informací týkající se WingMakers

Sociální média na wingmakers.com

 

Pro WingMakers nejsou sociální média důležitým prvkem v jejich obsahové nabídce. Částečně to je díky Jamesově přání zůstat anonymní a nechat, aby slova, obrazy a hudba z jeho prací prezentovala sama sebe v pečujícím a podpůrném prostředí (WingMakers.com). Také odmítá propagaci. Nepropaguje sám sebe ani svou práci. Ti z vás, kteří sledujete WingMakers od jejich spuštění v r. 1998, víte, že ročně chodí 1 až 3 emaily informující o aktualizacích či nových produktech. Mailování je v této komunitě vzácnou událostí.

Při rozšíření sociálních médií jako je Facebook, Instagram, Twitter, Tumbir, Pinterest, YouTube, atp. spolu s mobilními telefony se James rozhodl se toho nezúčastnit. Má sice účet na Twitteru, ale používá ho jen řídce. SpiritState má YouTube kanál, ale nebyly tam přidány žádná videa asi dva roky.

Proto jsou sociální média ve skutečnosti v rukách uživatelů, kteří se rozhodli sdílet informace týkající se WingMakers. Tak to je. Jestli chceš sdílet WingMakers obsah na svých webech v sociálních médiích, povzbuzujeme tě, aby sis tam tedy dal odkaz na web. Pokud chceš používat úryvky, obrazy nebo hudbu, prosím kontaktuj nás a my s tebou budeme spolupracovat.

Přítomnost WingMakers je momentálně na těchto webech:

SpiritState.com—představuje tři novely od Jamese, včetně Projektu Starobylý šíp, Dohrmanova proroctví a Quantusum. Jedná se o platformu pro sociální čtení, která má překrásnou obraznost, jež je integrovaná s knihami. Třeba Dohrmanovo proroctví je na tomto webu rozšířeno o skvělé obrazy a další obsah.

Sumbola.com—James Mahu má své novely na Sumbola.com, což je skvělá čtecí platforma pro počítače, laptopy, tablety a chytré telefony. Také umožňuje čtenářům spolu sdílet poznámky a komentáře, zjišťovat překlady slov, posílat zprávy druhým atd. Pro zážitek sociálního čtení je to prvotřídní věc.

Twitter—Zde je osobní Jamesův účet. Není aktualizován příliš často, ale čas od času jsou zde novinky.

YouTube—Zde je videokanál, který byl původně založen pro SpiritState a jsou zde nápomocná videa pro použití platformy SpiritState.

 

social media image