Doporučení

napsal Mark Hempel, web manažer WingMakers.com

Doporučení na wingmakers.com

side-bar-glyph-3Existuje zkratka?

Jedna z otázek, kterou často dostávám, je: “Kde mám začít? Co by měl nový návštěvník prostudovat, aby dobře pochopil materiály Tvůrců Křídel?”

Na to je těžké odpovědět. Když jsem dělal rozhovor s Jamesem v dubnu 2008, on poskytl následující perspektivu:

James: “Jak si můžete všimnout, první poschodí stavby, postavené Lyricusem, se skládá z materiálů Tvůrců Křídel. Když navrhujete stavbu, přízemí tvoří tu část, kde lidé vstupují dovnitř, ať už má stavba sto nebo více podlaží. Každý člověk prochází přízemím. Jestliže mrakodrap stojí na rušné křižovatce, má vstupy ze všech čtyř stran. Některé v hlavním patře, některé třeba v podzemí. Stejně tak mají materiály Tvůrců Křídel mnoho různých přístupových bodů, protože někteří lidé zarezonují s Nerudovými rozhovory, které hovoří o vládní konspiraci a mimozemských vlivech, jiní naleznou jako zvláště významnou filozofii, jiní třeba budou čerpat z umění a hudby. Ať tak či onak, vstoupí do stavby a není důležité kterým vchodem, pokud přejdou k vyšším úrovním stavby.”

“Teď přichází problém s pocitem obav nebo zklamání, který je běžným vedlejším účinkem, jakmile se lidé dovědí více o temných silách a poznají, jak manipulují systémy kultury a vlády ve svůj prospěch. Ale toto je součástí probuzení či aktivace, protože jedinec si musí znovu vybrat, chce-li být veden těmito silami, nebo se vysvobodit a rozpoznat jejich lstivý vliv. Nezavíráme oči před těmito silami ani z nich nemáme strach. Namísto toho je vidíme jako součást naší rodiny, která ztratila spojení s vyššími frekvencemi lásky a posíláme jim soucit.”

“Navrhnul bych čtenářům Tvůrců Křídel toto: Nezastavte vaše zkoumání materiálů Nerudovými rozhovory nebo knihou Starobylý šíp, ale pokračujte ve vašem zkoumání materiály Lyricusu a Chrámů Událostí, neboť ty vás seznámí s vyššími úrovněmi stavby Lyricusu.”

Mark: “A co jsou tyto vyšší úrovně, Jamesi?”

side-bar-glyph-2James: “Inu, nejvyšší úroveň je samotný Velký Portál. Možná později přidám nějaké vzory a detaily k významu Velkého Portálu. Prozatím jen říkám, že to je konečný záměr stavby. Po Tvůrcích Křídel přišlo odhalení Řádu Učitelů Lyricus (LTO - Lyricus Teaching Order). To byla další úroveň stavby, která byla vystavěna proto, aby ujasnila, že mysl za Tvůrci Křídel není spojena s tématy, o kterých píší, zvláště ne s ACIO nebo Incunabulou - alfa organizací Illuminatů. Tak byla odhalena role LTO a zaseto semeno pochopení jeho zamýšlené cesty k Velkému Portálu. To bylo učiněno pro objasnění účelu materiálů Tvůrců Křídel. Další úrovní po Lyricusu, která byla zveřejněna nedávno, jsou Chrámy Událostí.”

“Chrámy Událostí je úroveň založená na aktivním posunu od instrukcí filozofie či mytologie k zaměření pozornosti na žití života centrovaného na lásku prostřednictvím vyjádřování šesti cností srdce.”

“Tyto tři úrovně - Tvůrci Křídel, Lyricus a Chrámy Událostí - jsou sjednoceným a soudržným vyjádřením jediného cíle naší lidské rodiny, sjednoceným do chování lásky a kolektivního klepání na dveře páté dimenze a smíchání energií páté dimenze s lidskou doménou. To je Velký Portál.”

Koncept Událostních řetězců

Za patnáct let svého vývoje s materiály Tvůrců Křídel můžu určit, které části rezonují se mnou, ale určitě ne s tebou. Navštívil jsi někdy knihkupectví a prostě tam jen tak chodil kolem knih, díval se na ně a čekal, až tě něco osloví? Myslím, že to je způsob, jak přistoupit k webu Tvůrců Křídel. Prohlížej, klikej a počkej, až ti něco - grafika, hudební skladba, část textu … až ti něco zaklepe na rameno a řekne: toto si přečti, toto prostuduj, toto si poslechni.

Když James napsal článek o Událostních řetězcích, řekl:

side-bar-glyph“Dříve než budeš číst dále, polož si následující otázku: Udělal jsem něco – svou vlastní zásluhou – že jsem se objevil v této situaci a čtu tato slova?“

“Pečlivě přemýšlej. Vzpomeň si na událostní řetězce, které tě dovedly na toto místo v čase. Vzpomeň si, jak jsi našel tuto knihu a tuto konkrétní stranu? To nebyla náhoda. Byl to řízený událostní řetězec. Událostní řetězce jsou projektovány z vícenásobných souborů vědomí, a proto odpověď na otázku uvedenou nahoře je „ne.“ Nebylo tvou vlastní zásluhou, že jsi teď zde, nýbrž bylo to ve spolupráci s dalšími formami vědomí.”

“Existuje mnoho různých typů událostních řetězců. Některé jsou více závislé na vnějších silách než na mísení spolupracujících vědomí. Některé jsou svou podstatou více osobní, jako například zrození či úmrtí duše, zatímco jiné jsou navrženy pro univerzální fungování. Některé jsou navrženy jako katalytické, zatímco jiné jsou svou podstatou preventivní.”

“Chceme tě ujistit, že jak čteš tato slova, ve tvém vědomí probíhají změny, které projasní tvé spojení s Prvotním Zdrojem a které ti umožní vysílat tuto jasnost. Šíření této posílené jasnosti se neděje slovy a dokonce ne ani činy; je mnohem více o vizi, kterou máš ve své mysli a srdci.”

“Tato vize je ilustrována v malbách obsažených v této knize. Jsou to symboly, které můžeš podržet ve svém oku mysli. Najdeš zde jeden obraz či symbol, který tě osloví. Vezmi tento obraz do své mysli, jako by to byl klíč k zamčeným dveřím, které jsou mezi tebou a Prvotním Zdrojem. Podobně tě osloví i nějaké slovo či fráze; podrž ho ve svém srdci. To bude aktivovat událostní řetězec obsažený v tomto zážitku, který byl částečně trochu vytvořen i tebou a převážně kolektivem vědomí, které můžeš nazývat Tvůrci Křídel.”

Má osobní doporučení

Takže se všemi těmito předpoklady ti dám mé osobní doporučení. Jestli můžeš, kup si Sebrané Spisy Tvůrců Křídel (Collected Works of the WingMakers).

Vím, že je to drahá kniha, ale ve velkém schématu věcí je tento materiál tak mocný, že podle mě nemá sobě rovný. Díky jeho velké obsáhlosti a skutečnosti, že všechny strany jsou barevné, jsou sice Sebrané Spisy drahé, ale podle mého skromného názoru je to nejlepší cesta, jak studovat tyto materiály a opravdu se dostat k jádru poselství, které nám James sděluje. Navíc k tomu dostaneš vedení Johna Bergese, který tě materiály bude provázet a poskytovat ti souvislosti a spojitosti.

Další věcí, kterou bych udělal, je poslech hudby během čtení Sebraných Spisů.

Tento web je báječnou náhradou tohoto zážitku a je také skvělou cestou, jak materiály studovat. Takže vy, kdo nechcete nic platit, podívejte se do všech sekcí a zjistěte, co se vám ukáže jako rezonující, podporující a provokativní pro vaše srdce a mysl.

Hudba a obrazy jsou velmi subjektivní, ale já mám velice oblíbenou hudbu Hakomi 4-6 a CD Prvotní Zdroj. Co se týká komorových Maleb, většinu z nich jsem si nechal zarámovat a zdobí můj dům. Zvláště Komnata 2 ke mně promlouvá, ale také mám rád Komnaty 3, 4, 6, 22 a 24 a Hakomi komnatu 14.

James zdržoval publikování Pátého rozhovoru s Dr. Jamissonem Nerudou 15 let. Podle mého názoru je to nejradikálnější a nejmocnější materiál Tvůrců Křídel. Ale musíš ho číst s otevřenou myslí a ochotou odložit svou vnitřní cenzuru. V tomto rozhovoru je odhalen celý proces Svrchovaného Sjednocování a toto odhalení ti změní život.

Ještě jedno závěrečné doporučení či komentář… jestli máš rád novely, tak Quantusum je klenot. Obsahuje jistý pronikavý a důležitý obsah, týkající se duchovních říší. To je také skvělý způsob, jak pochopit širší multivesmír a na příkladu pochopit, jak žít život centrovaný na lásku. Také se mi líbí Jamesova nejnovější novela Skladatel počasí. Určitě je mnohem akčnější, a protože je umístěna do post-apokalyptického světa v Iránu, je trochu popuzující, ale někdy můžeš z temnoty lépe cítit světlo. Podle mě to tak je i s touto novelou.

Recommendations-Index slice 15