SpiritState.com

Web SpiritState je nejnověji spuštěný Jamesův web. Je to rozšíření jeho obnoveného zájmu ve vytváření duchovních novel. Přál si, aby mohl publikovat své novely na webových platformách, které umožní lidem sdílet jejich poznámky a čtenářské zkušenosti s dalšími čtenáři.

Také chtěl ke svým novelám integrovat další média, včlenit hudbu a malby. SpiritState je velmi pokročilá platforma pro sociální čtení. Jamesovy novely: Starobylý šíp, Dohrmanovo proroctví a Quantusum jsou k dispozici pro čtení na této platformě v digitálním formátu, aniž by bylo potřeba čtečky e-knih. Všechno, co uživatel potřebuje, je připojení k internetu a webový prohlížeč jako jsou např. Google Chrome, Internet Explorer nebo Firefox.

“Prvotní Zdroj vytvořil program průzkumu, aby redefinoval sám sebe a zplodil účel multivesmíru a veškeré existence v něm. Účel tohoto systému je zkoumat světy stvoření a vyvíjet schopnost individualizovaného vědomí získávat a vyjadřovat moudrost. Každé individualizované vědomí je fragmentem této překrásné mozaiky, která vyobrazuje osobnost Prvotního Zdroje. Program průzkumu organizuje tyto různorodé fragmenty a dává je na vhodné místo tak, aby byla obnovena celistvost Prvotního Zdroje - přetvořeného tak, aby dospěl ke stvoření, osídlení a transformaci dalšího vesmíru.”

“Po celém vesmíru existuje život - vyjádření Prvotního Zdroje v individualizované formě. To jsou božské fragmenty, které jsou vždy v procesu oddělování, aby zažily individuální vyjádření sama sebe a aby ztuhly do zážitku univerzálního projevu Prvotního Zdroje. Jsme zrozeni z hlouby lůna kosmu a to je místo, kam se časem všichni vrátíme. Nezáleží na tom kdy ani jak. Záleží jen na tom proč.”

Tvůrci Křídel Výňatek z Filozofie komory Tři.